WhatsApp
Hemen Ara
Lütfen giriş yapın
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi`ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesi

Odafiyat.com Kullanım Koşulları

 

Tanımlar

"Odafiyat.com", "bize", "biz" veya "bizim" Türkiye Yasalarınca şirketleşmiş ve kayıtlı adresi Gökçedere Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:25/A TERMAL/Yalova olan Odafiyat Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi  kullanılmaktadır.

"Platform", Odafiyat.com'un sahip olduğu, kontrol ettiği, sürdürdüğü ve/veya sunduğu, Hizmetin sağlandığı (mobil) internet sitesi anlamında kullanılmaktadır.

"Hizmet", Platform üzerinde Tedarikçiler tarafından zaman zaman sunulan çeşitli ürün ve hizmetlerin online rezervasyon hizmeti (ödemelerin sağlanması dahil) anlamında kullanılmaktadır.

"Tedarikçi", Platform üzerinde rezervasyon için zaman zaman sunulan konaklama sağlayıcısı (örn. otel, motel, daire), parklar/tema parkları, turistik noktalar, müzeler, gezi turları, gemi turları, tren ve otobüs turları, transferler, tur operatörleri, sigortalar veya diğer her türlü seyahat ya da ilgili ürün ve hizmet anlamında kullanılmaktadır.

Müşteri İsim ve Soyisim:

Adres:

Eposta Adresi:

T.C. Kimlik No veya Vergi Kimlik No: , 

Konaklayacak Misafirlerin Bilgileri: 

Rezervasyon Numarası:

Rezervasyon Tarihi:

İptal Şartları:

Konaklamaya Dahil Hizmetler: 

Konaklamaya Dahil Olmayan Hizmetler:

Tahsilat Tipi ve Tutarı: , 

Satış Temsilcisi:

 

 

Hizmetin Kapsamı

Platform  aracılığıyla biz (Odafiyat.com ve iştiraki olan (dağıtım) ortakları), Tedarikçiler ürün ve hizmetlerini rezervasyon için ilan edebilecekleri ve Platformun ziyaretçilerinin benzeri rezervasyonlar yapabileceği çevrimiçi bir ortam (diğer bir ifadeyle rezervasyon hizmeti) sağlamaktayız. Odafiyat.com aracılığıyla bir rezervasyon yapmak suretiyle, rezervasyonu yaptığınız veya (geçerli olduğunda) bir ürün veya hizmet satın aldığınız Tedarikçiyle doğrudan (kanunen bağlayıcı) bir sözleşme ilişkisine girmiş̧ olacaksınız. Rezervasyonunuzu yaptığınız andan itibaren, rezervasyonunuzun ayrıntılarını ilgili Tedarikçiye/Tedarikçilere iletmek ve Tedarikçi adına size bir teyit e-postası göndermek suretiyle siz ve Tedarikçinin arasında münhasıran bir aracı ehliyetiyle hareket edeceğiz.

Hizmetlerimizi yerine getirirken tebliğ ettiğimiz bilgiler Tedarikçiler tarafından bize sağlanan malumatı esas almaktadır. Esasen Tedarikçilere bir harici ağa erişim imkânı tanınması neticesinde bütün fiyatları, kontenjanı ve Platformumuzda görüntülenen diğer bilgileri güncellemekten bizzat tesislerin sorumlu olması temin edilmektedir. Hizmetlerimizi yerine getirirken makul ölçülerde kabiliyet ve itina gösteriyor olmamıza rağmen, bütün bilgilerin hatasızlığını, eksiksizliğini ve doğruluğunu tahkik ve taahhüt edemediğimiz gibi (bariz kusurlar ve dizgi yanlışları dahil) herhangi bir hatadan; (Platformumuzdaki muhtemel (geçici ve/veya kısmi) arıza, onarım, iyileştirme veya bakım çalışmaları ya da diğerlerinden kaynaklanan) herhangi bir kesintiden; kusurlu, yanıltıcı veya gerçek dışı bilgilerden veya bilgilerin iletilmemesinden sorumlu tutulmamız mümkün değildir. Bütün tedarikçiler Platformumuzda görüntülenen (tasviri) bilgilerin (fiyatlar ve kontenjan dahil) hatasızlığından, eksiksizliğinden ve doğruluğundan her daim sorumludur. Platformumuz, sağlanan herhangi bir Tedarikçinin (veya olanaklarının, mekânın, ürünlerinin ya da hizmetlerinin) servis kalitesini, hizmet düzeyini veya puanını tavsiye ve tasdik etmediği gibi, bu şekilde de değerlendirilmemelidir.

Hizmetimiz sadece kişisel ve gayri ticari kullanıma açıktır. Bu nedenle Platformumuzda sunulan içeriğin veya bilginin, yazılımın, rezervasyonların, biletlerin, ürün ve hizmetlerin herhangi bir ticari veya rekabetçi faaliyet ya da amaçla tekrar satılması, derin bağlantıyla işaret edilmesi, kullanılması, kopyalanması, izlenmesi, görüntülenmesi, indirilmesi veya çoğaltılması yasaktır.

Fiyat Politikası

Platformumuzdaki fiyatlar son derece rekabetçidir. Tüm oda fiyatları, Platformumuzda veya teyit amaçlı e-posta/bilette aksi belirtilmediği sürece, kalışınız boyunca oda başına fiyat olarak ifade edilmekte olup, bilhassa yurtdışı Tedarikçilerden alınan hizmetler nedeniyle ilgili ülke yasal mevzuatı kapsamında tahakkuk ettirilecek KDV ve diğer bütün vergiler (yurtiçi  fiyatlara tüm vergiler dahil olup, rezervasyon esnasında bu vergiler görüntülenmektedir) ödeme anında Tedarikçi tarafından bilahare bildirilerek fiyatlara dahil edilecektir.. Bilet fiyatları kişi veya grup başınadır ve, geçerli olduğunda, bilet üzerinde belirtildiği haliyle geçerliliğe tabidir. Biletin kullanılmaması veya iptal ücretinin olması durumunda geçerli masraf ve vergiler (turist/şehir vergisi dahil) alınabilmektedir. Konaklama tesisi, rezervasyonun kullanılmaması veya iptal ücreti alınması durumunda yürürlükteki vergileri tahsil edebilir.

Zaman zaman Platformumuzda belirli bir konaklama, ürün veya hizmet için daha düşük fiyatlar verilmesi söz konusu olmaktadır; ancak Tedarikçiler tarafından verilen bu fiyatlar, örneğin iptal ve iade olmayan durumlarda, belirli kısıtlama ve koşullara tabi olabilir. Lütfen rezervasyonunuzu yapmadan önce ilgili ürün, hizmet ve rezervasyon koşullarını ve bilgilerini derinlemesine kontrol etmek suretiyle benzer koşullar olup olmadığını tespit ediniz.

Ön ödeme, iptal, kullanılmayan rezervasyon ve ek bilgiler

Bir Tedarikçiden rezervasyon yapmak suretiyle, ilgili Tedarikçinin iptal ve rezervasyonu kullanmama durumlarında uygulanan koşullarına (Tedarikçinin Platformumuzda sunulan ek bilgileri ve Tedarikçinin ilgili tesis kuralları dahil) ve konaklama tedarikçisi tarafından sunulan hizmet ve/veya mallar dahil ziyaret veya konaklamanız süresince rezervasyonunuza uygulanabilecek, (temin ile ilgili) ilave koşul ve şartlara tabi olduğunuzu teslim ve tasdik edersiniz Tedarikçilerin sizlerle paylaşılan ödeme koşulları kapsamında rezervasyon anında kredi kartınızdan rezervasyon bedelinin cüzzi bir miktarını ön provizyon olarak kredi kartınızdan tahsil etmesi mümkündür.

Tedarikçilerin iptal ve rezervasyon kullanılmaması durumunda uyguladıkları genel koşullar, Platformumuzdaki Tedarikçi bilgi sayfalarında ve teyit için gönderilen e- posta iletisinde veya (geçerliyse) bilette yer aldığı gibi rezervasyon işlemi sırasında da tekrar edilmektedir. Belirli fiyat ve özel fırsatların iptal veya değişikliğe elvermediğine dikkat ediniz. Kullanılmayan rezervasyon veya ücretli iptal olması durumunda Tedarikçi tarafından ilgili şehir/turist vergisi alınabilmektedir. Lütfen rezervasyonunuzu yapmadan önce oda ayrıntılarını derinlemesine kontrol etmek suretiyle böyle koşullar olup olmadığını tespit ediniz. Ön ödeme veya (tamamen ya da kısmen) ön ödeme gerektiren bir rezervasyonun (önceden uyarı veya haber verilmeden) ilgili (kalan) miktar(lar)ının, Tedarikçi ve rezervasyona ait ilgili ödeme koşulu uyarınca belirtilen ilgili ödeme tarihinde tam olarak ödenememesi durumunda iptal edilebileceğini lütfen unutmayın. İptal ve ön ödeme koşulları oda tipine göre değişiklik gösterebilir. Tedarikçi tarafından uygulanabilecek herhangi bir ek koşul (örn. yaş gereksinimi, güvenlik teminatı, grup koşulları için iptal edilmeme/ek gereksinimler, ilave yatak/ücretli kahvaltı, kabul edilen evcil hayvanlar/kartlar konusunda) için lütfen ek bilgileri (Platformumuzdaki oda tiplerinin altında veya her Tedarikçi sayfasının en altında) ve rezervasyon onayınızdaki önemli bilgileri dikkatlice okuyunuz. Geç ödeme, yanlış̧ banka, kredi kartı veya para kart bilgileri, geçersiz kredi kartı/para kart veya yetersiz bakiye sizin tedbirinizdedir ve Tedarikçi kabul etmediği veya (ön) ödeme ve iptal koşullarına göre aksini kabul etmediği sürece herhangi (iadesiz) ön ödemeli miktar için bir geri ödeme talep edemeyeceksiniz.

Rezervasyonunuzu gözden geçirmek, değiştirmek veya iptal etmek için, teyit için gönderilen e-posta iletisinde açıklanan talimatları uygulamanız gerekmektedir. Tesisin iptal ve rezervasyon kullanmama koşulları, (ön) ödeme uyarınca iptaliniz için sizden cezai ücret tahsil edilebileceğini veya (ön) ödemesi yapılmış̧ miktarlar için geri ödeme alamayabileceğinizi dikkate alın. Rezervasyonunuzu yapmadan önce tesisin iptal, (ön) ödeme ve rezervasyon kullanmama koşullarını dikkatle okumanızı ve ilgili rezervasyon uyarınca kalan ödemelerinizi zamanında yapmayı unutmamanızı tavsiye ederiz.

Check-in tarihinizde tesise geç varacaksanız veya check-in gününden sonraki gün tesise giriş yapacaksınız, rezervasyon veya odanızın iptal edilmemesi veya kullanılmayan rezervasyon ücretinin uygulanmaması adına (zamanında/uygun şekilde) Tedarikçiye durumunuzu bildirdiğinizden emin olun. Tedarikçiye haber vermek için yardıma ihtiyacınız olması durumunda müşteri hizmetleri departmanımız size yardımcı olabilir. Tesise geç varışınız veya Tedarikçi tarafından rezervasyonunuzun iptali ya da kullanılmayan rezervasyon ücretinin uygulanmasıyla ilgili olarak Odafiyat.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Fikri mülkiyet hakları

Aksi belirtilmediği sürece hizmetlerimiz için gereken, Platformumuzda sunulan veya Platformumuz tarafından kullanılan yazılımlar ve internet sitemizdeki içeriğin ve bilgilerin ve malzemenin fikri mülkiyet hakları (telif hakları dahil) Odafiyat.com ve tedarikçilerine aittir.

Odafiyat.com hizmetin sunulduğu Platformun (konuk değerlendirmeleri ve çevirisi yapılmış içerik de dahil) tüm hakları, ismi ve (tüm fikri mülkiyet haklarıyla) (altyapı da dahil olmak üzere görüntü ve tarzı gibi) siteyle ilgili her şeyde hak sahibidir ve bunların hiçbiri kopyalanamaz, alınamaz, (hyper/deep) bağlantı verilemez, yayınlanamaz, promosyonu yapılamaz, pazarlanamaz, entegre edilemez, faydalanılamaz, başka bir şeyle birleştirilemez veya içeriği (çeviriler ve konuk değerlendirmeleri de dahil) veya markası yazılı iznimiz olmadan başka şekillerde kullanılamaz. (Çevirisi yapılmış) İçeriğimizi (konuk değerlendirmeleri de dahil) kullanmanız (tamamını veya bir kısmını) veya başka şeylerle birleştirmeniz ya da Platformumuzda veya (çevirisi yapılmış) içerik veya konuk değerlendirmeleri üzerinde fikri mülkiyet hakkı üstlenmeniz halinde tüm bu fikri mülkiyet haklarını işbu yazıda belirtildiğince Odafiyat.com'a devretmek, aktarmak ve vermeyi kabul edersiniz. Kanunsuz bir kullanım veya yukarıda bahsedilen fiil ve davranışların gerçekleştirilmesi fikri mülkiyet haklarımızın (telif ve veritabanı hakları dahil) önemli ölçüde ihlali anlamına gelir.

ABD Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) kapsamında belirlenen süreç uyarınca, bize bildirdiğiniz telif hakkı iddialarını yanıtlar ve ihlalleri tekrarlayanların hesaplarını feshederiz.

Telif hakkı sahiplerinin fikri mülkiyetlerini çevrimiçi ortamda yönetebilmelerine yardımcı olacak bilgileri sağlarız.

Odafiyat.com Hesabı

Bazı Hizmetlerimizi kullanabilmeniz için bir Odafiyat.com Hesabınızın olması gerekebilir. Odafiyat.com Hesabınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Odafiyat.com Hesabınızı korumak için şifrenizi gizli tutun. Odafiyat.com Hesabınızda veya Odafiyat.com Hesabınız üzerinden yapılan etkinliklerin sorumluluğu size aittir. Odafiyat.com Hesabınızın şifresini üçüncü taraf uygulamalarında kullanmamaya çalışın.

Uygulanacak Hukuk, Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri


İşbu Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve İletişim İzni, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve İletişim İzni'nin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Yalova Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.

 

Sizi Arayalım
Aşağıdaki formu doldurun, sizi belirttiğiniz saatte biz arayalım..